- Gratis verzonden vanaf 50,-
- Voor 16:30 uur besteld, vandaag verzonden
- Gratis retour binnen 30 dagen
Goal Zero Crushlight
Hang het op, steek het aan, verpletter het. Een lantaarn op zonne-energie ontworpen voor gemak. Beschikt over drie lichtinstellingen en een flikkerende kaarsmodus.
Crushlighthoogtepunten
- Deze opvouwbare lantaarn op zonne-energie is licht van gewicht en klaar voor elk avontuur, met 60 lumen bruikbaar licht op de hoogste stand en een looptijd van 35 uur op laag.
- De Crush Light heeft ook een zachte, kaarsflikkermodus voor sfeer.
-Laad hem opvia de zon . Voeg gewoon de zon toe en de Crush Light laadt op via het ingebouwde zonnepaneel. In een mum van tijd? Het laadt ook op vanaf elke USB-poort via een micro-USB-kabel (meegeleverd).
-Pletten. De Crush Light is net zo gemakkelijk op te bergen als te gebruiken, hij kan tot iets meer dan een centimeter worden ingeklapt.
OPMERKING: Crush Light wordt geleverd in de demomodus. Om het uit de demomodus te halen, houdt u de aan/uit-knop 10 - 15 seconden ingedrukt.
Twee manieren om de Crush Light op te laden
Laad de Crush Light op van de zon met ingebouwd zonnepaneel.
Opladen vanaf elke USB-poort via micro-USB-kabel (meegeleverd).
Oplaadtijden
USB-bron: 2,5 uur
Nomad 5: 2,5-3 uur
Ingebouwd paneel: 20 uur
Poorten
Ingang: USB-poort (ingang): 5V, tot 0,5A (max. 2,5W)
Batterijdetails
Lithium-polymeer
Verpakkingscapaciteit: 1,85 Wh (3,7 V, 500 mAh)
Algemeen
Product-SKU: 32012
Chainable: Nee
Gewicht: (91 g)
Afmetingen: Open:(125 x 125 x 100 mm)
Gesloten:(125 x 125 x 15 mm)
Licht en looptijd
Volledig helder, 4 lichten: 60 lumen, 3000 K
Hoog vermogen: 3 uur
Gemiddeld vermogen: 6 uur
Laag vermogen: 35 uur
Kaarslicht: 3,5 uur
Merk | Goal Zero |
---|---|
MPN | GZ32012 |
EAN | 847974006092 |